Pregled utakmica Lige Šampiona u nogometu 31.10.2017

Manchester United 2:0 Benfika
Olimpiakos 0:0 Barselona
PSG 5:0 Andreleht
Sporting 1:1 Juventus

Ja  sam  pratio  utakmicu  Roma  vs  Chelsea  u  kojoj  je  Roma  suvereno  pobijedila  Chelsea  sa  3:0. El-Sharawy  je dao  2  gola  u  1  i  36  minuti,a  Perroti  je  stavio  .  na  I  golom  u  63 minuti.
Roma  je  rezultatski  ali  i  u  ostalim  parametrima  nadigrala  Chelsea  i  tako  su  preuzeli  prvo  mjesto  od  Chelsea  u  grupi.

PSG  i  Manchester  United  su  ostvarili  rutinske  pobijede  nad  svojim  protivnicima. PSG 5:0 Andreleht  i  Manchester  United  2:0 Benfika. Iznenađenja  su  svakako  remi  Atletiko  Madrida,Barselone  i  Juventusa  i   jedva  ostvarena  pobijeda  Bayerna  nad  Seltikom  u  gostima  1:2. CSKA  je  vratila  milo  za   drago  Bazelu  i  pobijedili  ih  na  njihovom  stadionu  sa  1:2.