četvrtak, 23. studenoga 2017.

Pregleda Lige prvaka u nogometu 5 kolo

Dragi čitatelji,

Sada radim preglede dva dana u 1 post na blogu.
Mislim da će mi tako biti lakše i da ću imati više podataka o utakmicama za vas.

Sporting 4:1 Olimpiakos

Bilo je svega u ovom 5 kolu.Od neriješenih utakmica do ubjedljivih pobjeda,preokreta i iznenađenja.
Preokret je bio na utakmici između Borusije Dortmunda i Totenhema.Na poluvremenu je Borusija vodila 1:0 pogotkom Aubamejanga u 31 minuti.Totenhem je izjednačio u 49 minuti pogotkom Kejna.Totenhem je do potpunog preokreta stigao u 76 minuti pogotkom Son Heung-Mina.

Hajmo reći preokret se desio iako nije bilo realizirano do kraja.To možemo više nazvati kao povratak iz mrtvih.Liverpul je vodio 0:3 pogotcima dva puta Firmino (2,30 minuti) i Mane u 22 minuti.Idealno prvo poluvrijeme za Liverpul.Sevilla je to imala u drugom poluvremenu.Nisu se predavali i isplatilo se na kraju.Zahvaljujući dva puta Ben Yedderu (51,60 minuti) i Pizzaro u 93 minuti.

Iznenađenje kola je bilo u Bazelu.Bazel je pobjedio Manchester United 1:0.Junak za domaćine je bio Lang u 89 minuti.

Vrijedi istaći ubjedljive pobjeda Reala 6:0 nad Apoelom,Leipziga nad Monakom 4:1,Napoli 3:0 Shaktara,Chelsea 4:0 Qarabag,Pariz SG 7:1 Celtic i Sporting 4:1 Olimpiakos.